داروخانه گیاه پزشکی اُرگانیک

حشره کش ارگانیک پالیزین

معرفی سم حشره کش ارگانیک پالیزین

زمانی که از یک گیاه در منزل خود نگهداری می کنید، باید جنبه های مختلف نگهداری آن را به خوبی در نظر بگیرید. یکی از اقداماتی که برای سالم نگه داشتن گیاه خود باید انجام دهید، محافظت از آن در برابر حشرات است.برای حفظ سلامت گیاه خود ، سم حشره کش ارگانیک پالیزین یکی از بهترین سموم حشره کش موجود در بازار به شمار می آید که به شما در این امر کمک خواهد کرد.

اگر به دنبال خرید سم حشره کش پالیزین هستید، باید بدانید که استفاده از سموم نیاز به آگاهی از اطلاعاتی دارد که در صورت عدم آگاهی از این اطلاعات به گیاه خود آسیب وارد خواهید کرد.به همین دلیل شما را تشویق به خواندن این متن می کنیم.

 

سم حشره کش ارگانیک پالیزینسم حشره کش ارگانیک پالیزین

سم حشره کش ارگانیک پالیزین

پالیزین نه تنها یک حشره کش است بلکه در دسته سموم کنه کش نیز قرار می گیرد. این حشره کش با عملکرد بی نظیری که از خود نشان داده است بهترین سم در نوع خود به حساب می آید. تاثیرات این ترکیب با آزمایش های مختلف بررسی شده که پالیزین از همه آنها سربلند بیرون آمده است.

به احتمال زیاد از نام محصول (پالیزین) متوجه این موضوع شده اید که این ترکیب غیر سمی بوده و آسیب هایی که ترکیبات سمی به محیط زیست وارد میکند را ندارد.

از نکات قوت این حشره کش میتوان ارگانیک بودن آن مثال زد. اما ویژگی های مثبت این سم تنها به این مسئله محدود نمی شود.

 

ویژگی های ممتاز ترکیب حشره کش ارگانیک پالیزین

حتما می پرسید این سم ارگانیک شامل چه موادی می شود؟ سم پالیزین صابون های غلیظ، روغن های گیاهی و جانوری، عصاره نارگیل و صمغ های گیاهی را در دل خود جای داده است. تمامی این عناصر در کنار هم یک حشره کش قوی و غیرشیمیایی را تشکیل می دهند. یکی از ویژگی های ممتاز این حشره کش این است که هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. حتما تعجب کردید، اما باید بدانید که این حشره کش پس از تأثیرگذاری بر حشرات از بین می رود. به همین دلیل هیچ اثر سویی بر گیاهان و محیط زیست ندارد.

 

مکانیزم اثر حشره کش ارگانیک پالیزین

اگر به هر نحوی با پستی  و بلندی های کشاورزی آشنایی داشته باشید، قاعدتا میدانید که هر ترکیب و یا سمی برای از بین بردن آفات و یا حشرات به روش خاصی عمل می کند. به همین ابتدا مشکل گیاه خود را به صورت کامل شناسایی کرده سپس با اطلاعاتی که به دست آورده ایید نسبت به خرید سموم مناسب اقدام نمایید.حشره کش پالیزین در دسته سموم تماسی قرار می گیرد. به همین منظور باید این سم را به صورت مستقیم بر آفات محلول پاشی کنید؛ به این ترتیب شاهد از بین رفتن آنها خواهید بود. شاید روش کار این محصول برایتان جالب باشد.حشره کش  غیرسمی پالیزین سیستم تنفسی حشرات را مختل میکند . در نتیجه پالیزین به راحتی حشرات و کنه ها را از میدان به در می کند و موجب مرگ آنها می شود.

 

موارد مصرف سم حشره کش ارگانیک پالیزین

این سم حشره کش بی نظیر کارایی بالایی در دفع حشرات مختلف دارد. پالیزین در مبارزه با حشرات زیر به خوبی عمل می کند:

 • شته جالیز، پسیل پسته و کنه تارتن گیاهان زینتی؛
 • گونه های مختلف مگس سفی، زنجرک و شپشک؛
 • انواع کنه ها مانند کنه دو نقطه ای، کنه قرمز مرکبات و غیره.

اما این سم برای چه گیاهانی قابل استفاده است؟ در جواب باید بگوییم که از این سم به منظور حفاظت از گیاهان مختلفی استفاده می کنند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

 • قارچ های خوراکی
 • دانه های روغنی
 •  سبزی و صیفیجات
 • درختان میوه
 • گیاهان زینتی
 • گیاهان دارویی

شاید از دیدن سبزی ها و صیفی جات تعجب کرده باشید، اما باید بدانید که این سم به دلیل ارگانیک بودن هیچ خطری برای انسان ها ندارد.

 

خرید سم پالیزین از وب سایت داروخانه گیاهپزشکی ارگانیک

 

سازگاری و اختلاط سم حشره کش ارگانیک پالیزین

در برخی مواقع گیاهان شما به شدت ضعیف شده اند یا در معرض انواع مختلفی از حشرات و بیماری ها قرار گرفته اند؛ در این صورت چه کاری باید انجام داد؟ این امکان وجود دارد که با تحقیق و بررسی دریابید که باید از دو سم با مکانیزم اثر متفاوت استفاده کنید.
اما سوال اصلی اینجاست که آیا این دو سم با یکدیگر اختلاط ندارند؟ به منظور پاسخ به این پرسش به شما پیشنهاد می کنیم که اطلاعات درج شده بر بسته بندی محصولات را به دقت مطالعه کنید. در صورتی که با یکدیگر اختلاط دارند، از استفاده آنها به طور همزمان خودداری کنید. در غیر اینصورت نه تنها مشکلات و بیماری های گیاه خود را برطرف نمی کنید، بلکه آنها را در معرض خطرات جدیدتری قرار خواهید داد و میتواند باعث ضررهای زیادی شود.

 

میزان و نحوه مصرف سم حشره کش ارگانیک پالیزین

پس از اینکه مشکلات گیاه خود را شناسایی کرده و سم مورد نظر را تهیه کردید، با دغدغه های تازه ای روبه رو می شوید، این که چگونه باید از آن استفاده کنید؟ چنانچه این حشره کش را تهیه کرده اید، تنها کافی است که این ماده غلیظ را در آب حل کنید. اما چه میزان از این سم را باید مصرف کنید؟ به شما پیشنهاد می کنیم که برای یافتن پاسخ سوالات خود با یک متخصص گیاه پزشکی مشورت کنید. این شخص با توجه به نوع گیاه و مشکل آن میزان سم لازم را تعیین می کند. اما به طور کلی کافی است که 150 تا 200 سی سی از این سم را در 100 لیتر آب حل کرده و سپس این محلول را بر آفات مورد نظر اسپری کنید.

برای سم پاشی باید در هوای خنک و دور از تابش آفتاب یعنی اوایل صبح یا پس از غروب آفتاب این کار را انجام دهید. ترکیب این ماده در آب سرد به سختی اتفاق می‌افتد, بهتر است این کار را ابتدا در آب گرم یا ولرم انجام داده و سپس به حجم مدنظر برسانید. توصیه می‌شود پیش از مصرف از ماسک و دستکش استفاده کنید و در صورت پاشیدن حشره کش به چشم, در اسرع وقت آن را با آب شستشو دهید.

این سم نیز مانند تمامی حشره کش ها بهتر است از تابش نور آفتاب دور نگه داشته شود. از این رو آن را در محیط های خنک نگهداری کنید. البته نحوه نگهداری از محصول روی بسته درج شده که پیش از مصرف, باید مطالعه شود.

همچنین برای اینکه شاهد تاثیر شگفت انگیز آن باشید، باید در چند نوبت سمپاشی را انجام دهید. بهتر است که فاصله بین هر سمپاشی دو تا سه روز باشد.

 

خرید سم پالیزین از وب سایت داروخانه گیاهپزشکی ارگانیک

 

احتیاط های لازم در مصرف سم حشره کش ارگانیک پالیزین

همانطور که گفتیم این سم کاملا ارگانیک است؛ بنابراین با مصرف آن دیگر جای نگرانی بابت سلامتی خود و حیوانات موجود در محیط باقی نمی ماند. مطمئن باشید که این سم هیچ ضرری به موجودات زنده نمی رساند.
اما چند نکته در رابطه با استفاده از این سم وجود دارد که باید به خاطر بسپارید:

 • این سم باید بدن آفات و حشرات را به خوبی پوشش دهد.
 •  سمپاشی در هوای خنک و دور از آفتاب شدید انجام شود.

نحوه نگهداری سم حشره کش ارگانیک پالیزین

اگر باغدار هستید، حتما حجم زیادی از این محصول را تهیه خواهید کرد. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این حشره کش را در ظرفی درب بسته نگهداری کنید. درست است که این سم برای موجودات زنده خطر ندارد، اما توجه داشته باشید که از دسترس کودکان دور باشد.

اگر به دنبال سمی هستید که هیچ ضرری برای گیاهان شما نداشته باشد، حشره کش ارگانیک پالیزین بهترین گزینه پیش روی شما به شمار می آید. این حشره کش با عملکرد فوق العاده تاثیر خود را بر آفات اثبات کرده است. با خرید سم پالیزین از وب سایت داروخانه گیاهپزشکی ارگانیک دیگر جای نگرانی بابت کیفیت محصول وجود ندارد؛ به علاوه با مراجعه به این سایت از راهنمایی مشاوران متخصص تیم داروخانه گیاهپزشکی ارگانیک نیز بهره مند خواهید شد.

خرید سم پالیزین از وب سایت داروخانه گیاهپزشکی ارگانیک

 

یک نظر برای “معرفی سم حشره کش ارگانیک پالیزین”

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیلد هایی را که نشان داده می شود انتخاب کنید. سایر فیلد ها پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، درگ و دراپ کنید.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
برای مخفی کردن نوار مقایسه ، به سمت بیرون کلیک کنید
مقایسه
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping